نمایشگاه گل و گیاه تهران : اگر شما هم از دسته علاقمندان به گل و گیاه آپارتمانی هستید خبر خوب اینکه هر ساله در تهران یک نمایشگاه توسط شهرداری تهران

برگزار می گردد که شهروندان می توانند با مجموعه ای از تولید کنندگان از نزدیک آشنا شده و محصولات متنوع ان ها را در غرفه های متعدد نمایشگاه گل و گیاه

تهران بازدید نمایند

نمایشگاه دائمی گل و گیاه تهران بوستان گفتگو 1403

امسال هم طبق روال سالیان قبل نمایشگاه گل و گیاه تهران که به همت شهرداری تهران در بوستان گفتگو برگزار می شود ، نمایشگاه در همان آدرس، تاریخ و ساعات سابق در خدمت شهروندان عزیز تهرانی است.
شرکت ایوان سبز نور با ارایه محصولات لامپ رشد گیاه منتظر حضور گرم شما عزیزان در این نمایشگاه می باشد .

آدرس نمایشگاه گل و گیاه تهران

محل برگزاری این نمایشگاه در اتوبان حکیم و ضلع جنوب بوستان گفتگوست که از طریق خروجی شهید چمران جنوب قابل دسترسی است. این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاههای تخصصی  شهرداری تهران برگزار میگردد.

زمان برگزاری نمایشگاه گل و گیاه تهران

زمان دقیق نمایشگاه گل و گیاه تهران که هر ساله در اردیبهشت ماه و در بوستان گفتگو برگزار می گردد 16 تا 22 اردیبهشت ماه می باشد.برای بازدید از غرفه های متنوع گل و گیاه و همینطور لوازم و ملزومات نگهداری گل و گیاهان آپارتمانی اعم از خاک ، کود و محصولات رشد گیاه در نمایشگاه گل و گیاه تهران، اردیبهشت ماه سری به بوستان گفتگو بزنید

ساعت کار نمایشگاه گل و گیاه تهران

برای بازدید از نمایشگاه گل و گیاه تهران می توانید در روزهای اعلام شده از ساعت 8 صبح تا 8 شب به بوستان گفتگو مراجعه نمایید.حتی اگر قصد خرید گل و گیاه ندارید پیشنهاد ما اینست که با بازدید از غرفه های تخصصی نمایشگاه گل و گیاه تهران از شادابی و نشاط گیاهان بهره مند شوید و همزمان در زمینه گل و گیاهان خاص اطلاعات تخصصی خود را از طریق مشاوران زبده و متخصان این حوزه که هر ساله در نمایشگاه حضور بهم می رسانند، افرایش دهید.

عکس نمایشگاه گل و گیاه تهران

در این نمایشگاه سالانه تعدادی زیادی از تولیدکنندگان گل و گیاه به عرضه محصولات خود به شهروندان تهرانی می پردازند که حضور آن ها در کنار هم مجموعه های رنگارنگ و بسیار زیبایی از گل و گیاه را بوجود می آورند.

نمایشگاه گل و گیاه تهران گیشا

نمایشگاه گل و گیاه تهران گیشا در واقع همان نمایشگاه شهرداری تهران است که هر ساله در اردیبهشت ماه در بوستان گفتگو و در محل دائمی نمایشگاههای شهرداری تهران برگزار میگردد.

 

لوکیشن نمایشگاه گل و گیاه بوستان گفتگو


برای دستیبابی به لوکیشن نمایشگاه گل و گیاه بوستان گفتگو کافی ست بروی تصویر زیر کلیک کنید . این نمایشگاه در بوستان گفتگو واقع در
 بزرگراه حکیم تهران برگزار می شود.
و لوکیشن نمایشگاه گل و گیاه بوستان گفتگو

نمایشگاه پارک گفتگو امروز

نمایشگاه گل و گیاه تهران فقط در روز تعیین شده دایر است و روزهای دیگر برگزار نمیشود .

نمایشگاه های تهران

هر ازگاهی نمایشگاه های مختلفی در پایتخت برگزار می شوند؛ گاهی نمایشگاه های پوشاک بهاره – نمایشگاه بین المللی آتش نشانی – نمایشگاه کتاب – نمایشگاه صنعت ساختمان – نمایشگاه الکامپ و  گاهی نمایشگاه گل و گیاه تهران.

این بار نوبت به نمایشگاه گل و گیاه تهران بوستان گفتگو رسیده تا بساط رنگین و خوش عطرش را در پایتخت بگستراند و روحی تازه به شهر بدهد.

نوزدهمین نمایشگاه گل و گیاه تهران که از روز 15 اردیبهشت ماه 23 در محل نمایشگاه های بوستان گفتگو برگزار شده است، فرصت خوبی است تا چند ساعتی را از دود و دم پایتخت فاصله بگیریم و زیر سقفی مملو از گل های رنگارنگ نفسی تازه کنیم.

نمایشگاه گل و گیاه بوستان گفتگو به همت سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران تا تاریخ  23 اردیبهشت ماه در بوستان گفتگو میزبان علاقه مندان به گل و گیاه است.

اگر علاقه مند به بازدید از این نمایشگاه هستید، می توانید تا روز 23 ام از ساعت 9 صبح تا 9 شب به بوستان گفتگو به آدرس کوی نصر( گیشا ) – انتهای خیابان پیروزی شرقی بروید.

اگر می خواهید در این بازدید از گل و گیاه های نمایشگاه خرید کنید، باید بدانید که در طول روزهای برپایی امکان خرید وجود ندارد، تنها می توانید مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید و روز آخر نمایشگاه خرید خود را تحویل بگیرید.

ایوان سبز نور هم بساط خود را برداشت و به این نمایشگاه رفت تا نمایشی تصویری از آن محصولات رشد گیاه خود تهیه کند. اگر به هر دلیلی نتوانستید به این نمایشگاه بیایید، همراه ایوان سبز نور باشید تا با هم گشتی در میان گل و گیاه های رنگارنگی که چند روزی مهمان پایتخت هستند بزنیم.